Aynı gün teslimat mümkün mü?

ilyasgonen.com, kurye sistemi ile değil kargo şirketi ile çalışır. Dolayısıyla aynı gün teslimat mümkün değildir.
 
Siparişlerim kaç günde elime ulaşır?
Siparişler 2 iş günü içerisinde paketlenip kargoya verilir. Kargoya verildikten sonra ise teslimat süresi mesafelere göre değişmektedir.
Özel kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilir.
 
Ürünlerim kargo esnasında zarar görürse ne yapmalıyım?
Ürünler kargoda zarar görmemesi için güvenli paketleme sistemiyle tüm önlemler alınarak paketleme gerçekleştirilir. Taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı ise gönderilerimiz sigortalıdır. Ancak bu sigorta hizmetinden yararlanabilmeniz için sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri firma yetkilisi önünde açıp kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir. Kolinin üzerinde hasar, yırtık gibi darbeler tespit ederseniz yine mutlaka firma yetkilileri ile tutanak tutarak ürünü teslim almamanız gerekir. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
Sipariş takibimi nasıl yaparım?
Üye olarak sipariş verdiğiniz zaman gönderi numaranız ve takip linkinizle beraber siparişinizin tüm süreçleri mail adresinize bilgi olarak gelmektedir. Bu sebeple üye olarak sipariş vermek önerilir.
 
Kapıda ödeme var mı?
Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. İnternet sitemizden yaptığınız alışverişlerde ödemenizi kredi kartı veya havale-EFT ile yapabilirsiniz. Havale ödemelerinizde bize dekont bilgisini iletmeniz sipariş sürecini hızlandırır. Diğer türlü ödeme kontrolünün sağlanıp siparişin onaylanması 2 iş gününü bulabilir.